Prywatna pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Prywatna pożyczka bez zaświadczeń o dochodach – sprawdź różne oferty

Rynek pożyczek prywatnych nadal prężnie się rozwija. Mimo że wielu doradców ostrzega, że korzystanie z tego rodzaju finansowania może być niebezpieczne, chętnych na zaciąganie tego rodzaju długów nie brakuje. Popularność, jaką cieszy się prywatna pożyczka bez zaświadczeń o dochodach wynika z łatwości jej uzyskania.

Prywatna pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

Po prywatne finansowanie sięgają osoby, które nie mogą uzyskać kredytowania w instytucjach bankowych i firmach pozabankowych. Trudno określić uniwersalne zasady udzielania pożyczki bez weryfikacji. Prywatni inwestorzy, jako że inwestują swoje prywatne pieniądze, mają prawo formułować swoje zasady kredytowania. Oczywiście nie mogą one być niezgodne z prawem.

Zazwyczaj są znacznie droższe niż pożyczki bankowe czy nawet pozabankowe pożyczki przez internet. Każdy inwestor chce bowiem na tej transakcji zarobić. Często stosowaną praktyką jest wymaganie zastawu materialnego na poczet pożyczki. Decydując się na zaciągnięcie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach pod zastaw nieruchomości czy auta należy być w pełni świadomym odpowiedzialności, jaką na siebie przyjmujemy. W razie utraty płynności finansowej możemy nie tylko zyskać długi, ale także stracić zastaw zabezpieczający.